BLOG

Barani na ľade až do konca školského roka aj vďaka podpore partnerov

Na Baranov čaká v najbližších mesiacoch príprava na novú sezónu. Vďaka extraligovému klubu HC’05 a skupine STEFE sa hokejová mládež nemusí rozlúčiť s ľadom až do konca školského roka. Prečítajte si v našom blogu, čo nám táto zmena prinesie a ako budeme trénovať počas nadchádzajúceho obdobia.

Viac

BARANI Team Days 2021

Juniorskí hokejisti absolvovali vlani počas leta kemp pod vedením Hunora Martona, jeho asistenta Martina Gründlinga a šéftrénera hokejovej mládeže Branislava Bendíka. Po vzore takzvaného “hellweeku” čakali na hráčov rôzne aktivity, ktorých cieľom bolo viac, než sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Viac

Kríza preverí naše hodnoty

Michal Handzuš píše o klubovej identite a o tom, akú úlohu pri jej budovaní zohrávajú spoločné hodnoty a kultúra organizácie.

Viac

Človek, športovec, hokejista 
(human, athlete, hockeyplayer)

Braňo Bendík rozpráva o prístupe k rozvoju mladých hokejistov, ktorý je už niekoľko rokov etablovaný v škandinávskych krajinách.

Viac

Ak chce byť dieťa dobrý hokejista, musí to vychádzať z jeho vnútra

Vlani dostal ponuku, ktorá je snom väčšiny bývalých hokejistov. Funkcia generálneho manažéra národného tímu však Michala Handzuša (43) nateraz neláka.

Viac

Nebudujeme tu fínsky systém, nie je to môj či jeho plán. Je to náš plán.

Jukka Tikkaja je jednou z kľúčových postáv zmien, ktoré sa v poslednom období dejú v slovenskom hokeji. Na dva roky zanechal svoju prácu vo Fínsku a aj s rodinou prišiel do Bratislavy. Stojí za novými projektmi a do trénerského kurzu k nemu chodil aj Michal Handzuš.

Viac

HLAVNÍ PARTNERI

Barani – Hokejová škola Michala Handzuša o.z.

2020 – 2024 © BARANI