BARANSKÉ MENU

V spolupráci s našimi partnermi sme vymysleli špeciálne BARANSKÉ MENU. Kúpou produktov, alebo služieb s týmto označením podporíte hokejovú mládež BARANI a taktiež vybrané prevádzky. ĎAKUJEME!

Grepovo-mandľová limonáda

0,50 EUR z limonády

V príjemnej kaviarni alebo terase Leroy Bar & Café priamo na námestí sa môžete počas zimnej sezóny zahriať výbornou grepovo-mandľovou limonádou. Jej kúpou pomôžete stať sa baranom lepšími.

Leroy Bar & Café
Námestie SNP 14, Banská Bystrica

Mapa

Finančná pomoc pre náš klub

príspevok z predaja jedál prevádzky Tiffany Favorite Food

Ak potrebujete rýchlo zahnať hlad, máte chuť na zdravé, sladké, určite si prídete na svoje v Tiffany Favorite Food. Navyše kúpou akéhokoľvek jedla pomáhate aj nášmu mládežníckemu hokejovému klubu.

Tiffany Favorite Food
Námestie SNP 14, Banská Bystrica

Mapa

Limitovaná edícia kávy BARANI

3,80 EUR z kávy

V našej baranskej ponuke je niečo aj pre kávičkárov. Kaviareň BARZZUZ pripravila limitovanú edíciu čerstvo praženej kávy BARANI. Vychutnajte si 100% arabiku, kvalitnú odrodovú plantážnu kávu z pravlasti kávy Etiópie.

Barzzuz
Na Troskách 16, Banská Bystrica

Kúpiť

Umývací program pre autá BARANI

2 EUR z umývacieho programu

Ideálna kombinácia ako spojiť príjemné s užitočným predstavuje prevádzka CAR WASH CAFE. Okrem toho, že tu majú príjemnú kaviareň, vytvorili aj špeciálny umývací program pre autá s názvom BARANI.

Car Wash Cafe
Cesta na štadión 1267/21, Banská Bystrica

Mapa

Pánsky a detský strih

0,10 EUR z každého strihu

Ostrihaní, ale aj oddýchnutí, spokojní a zabavení. Pánske kaderníctvo Queen barber vzniklo na troch základných pilieroch kvalita, pocit a zábava. Ponúkajú dokonalý strih, v krásnom prostredí a na záver sa s vami zahrajú karty. Ak vytiahnete správnu , dostanete celý servis zadarmo. Navyše každou návštevou pomáhate aj našim BARANOM.

Queen Barber
Strieborné námestie 459/4, Banská Bystrica

Mapa

Materiálna pomoc pre náš klub

príspevok zo všetkých nákupov v predajni Banskej Bystrici

Doplň si hokejovú výstroj v predajni BAUER v Banskej Bystrici! Navyše ak sa zaregistruješ do vernostného klubu získaš 10% zľavu a pomôžeš tým našim BARANOM.

BAUER
Horná 111, Banská Bystrica

Registrácia

HLAVNÍ PARTNERI

Barani – Hokejová škola Michala Handzuša o.z.

2020 – 2024 © BARANI