Horná časť loga nesie názov mládežníckeho hokejového klubu BARANI na modrom podklade. Modrá farba je farbou Iskra Smrečina Banská Bystrica – klubu, ktorý v minulosti zažíval svoju najväčšiu slávu práve v mládežníckych kategóriách a súčasťou jeho hrdej histórie sú nielen víťazstvá federálnej ligy, ale aj odchovanci hrajúci v najprestížnejších hokejových súťažiach. Modrá farba v logu je symbolom odhodlania nadviazať na úspešnú minulosť a znova poslať banskobystrických hráčov na hokejovú mapu sveta.
Stredná časť loga zobrazuje dvoch baranov opretých čelami oproti sebe – dvaja barani odhodlaní urobiť všetko, čo bude v ich silách, aby dotiahli zápas do víťazného konca. Ich spojenie symbolizuje dve dôležité roviny rozvoja každého hráča – hokejovú a osobnostnú. Harmonické prepojenie týchto dvoch častí vytvára obrys vyzretého jedinca, pripraveného zdolať každú prekážku na ceste za svojim cieľom.
Spodná časť loga nesie farby mesta Banská Bystrica, ktoré je domovom nášho klubu. Bohatá hokejová história a obrovské množstvo hokejových fanúšikov z nej vytvárajú mesto naplno žijúce hokejom. Červeno-biele pruhy symbolizujú rastúcu banskobystrickú hokejovú komunitu, ktorej členovia hrdo reprezentujú pozitívne dopady športu na našu spoločnosť.

Za návrh loga vďačíme skvelej autorskej spolupráci Petra Hajdina z agentúry Komplot Advertising a Slava Kissa – tvorcu pôvodného loga HC’05 Banská Bystrica.

HLAVNÍ PARTNERI

Barani – Hokejová škola Michala Handzuša o.z.

2020 – 2024 © BARANI